Yazılım İşgücü Anketi hk.

Sayın Üyemiz,
TOBB bünyesinde çalışmalarına devam eden TOBB Türkiye Yazılım Meclisi veri odaklı çalışma stratejisi çerçevesinde Türkiye Yazılım İş Gücü İhtiyaçları ve Kayıpları Durum Tespiti, Uzaktan Çalışma ve Eğitim İhtiyaçları Anketi hazırlamıştır.
Anket ile Türkiye’deki;
Yazılım iş gücü ihtiyaçları
Yazılım iş gücü kayıpları
İşe alımda yazılım iş gücü tercihleri
İhtiyaç duyulan programlama araçları
Eğitim ihtiyacı ve eğitim konuları
İş gücü istihdama yönelik teşvik ve destekler
Yazılım sektörüne özel değerlendirmelere ilişkin verinin elde edilmesi ve bu kapsamda durum tespiti ve analiz yapılarak kamuoyunun sağlıklı olarak bilgilendirilmesi hedeflenmiştir.
Ankete; yazılım geliştirme faaliyeti olan tüm kamu kurumları, özel şirketler, yazılım geliştiren firmalar, eğitim kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar katılabilir.
Bahse konu anket hazırlanırken; ticari/kişisel/kurumsal mahremiyeti gözetilmiş ve yukarıda bahsedilen hedefe yönelik olacak şekilde düzenlenmiş olup, kişisel veriler talep edilmemiştir. https://forms.gle/3iq6FKaWJ9EMbiMq9 adresinden linki verilen ankete vereceğiniz destek bizleri memnun edecektir.
Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
30987

Toplam Ziyaretçi
493336Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.