Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Projesi - Makine Öğrenmesine Giriş Eğitimi

Sayın Üyemiz;
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza gönderilen yazıya atfen; “TOBB, TOBB ETÜ ve Global Al Hub iş birliğinde gerçekleştirilen Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Projesi kapsamında "Makine Öğrenmesine Giriş Eğitimi" gerçekleştirilecektir. Söz konusu eğitimde, Python ile Machine Learning projeleri oluşturmak için gerekli becerilerin kazandırılması hedeflenmekte olup eğitimde uygulamalı bir şekilde Denetimli ve Denetimsiz Makine Öğrenimi algoritmaları ele alınacaktır. "Makine Öğrenmesine Giriş Eğitimi" 22-26 Mart 2021 tarihleri arasında 19:00 - 21:00 saatlerinde online olarak gerçekleştirilecektir. Ücretsiz olacak eğitim sonrasında katılımcılara sertifika verilecektir.”
TOBB, TOBB ETÜ VE GLOBAL AI HUB İŞ BİRLİĞİYLE YAPAY ZEKA EĞİTİMLERİ, “MAKİNE ÖĞRENMESİ” EĞİTİMİ İLE DEVAM EDİYOR
“Yapay Zekâ Eğitim ve Farkındalık Projesi” kapsamında verilen eğitimler ile kalifiye insan gücünü artırmak ve yapay zekâ ekosistemine katkı sağlamak hedefleniyor. Proje kapsamında lise ve meslek lisesi öğrencilerine, lise ve meslek lisesi öğretmenlerine, üniversite öğrencilerine, akademisyenlere, KOBİ’lere ve şirket çalışanlarına eğitimler veriliyor. Eğitimlere ücretsiz olarak katılmak için kayıt yaptırmak yeterli. Eğitimleri başarıyla tamamlayanlara; TOBB, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) ve Global AI Hub tarafından sertifika verilecek. Eğitim programları, teknik ağırlıklı ve farkındalık yaratmaya yönelik (teknik olmayan) eğitimler şeklinde uygulanıyor. Teknik ağırlıklı eğitimlerde “Python’a Giriş” ve “Makine Öğrenmesi’ne Giriş” kursları verilerek, temel yapay zeka uygulamaları ile tanışmaları sağlanıyor. Farkındalık yaratmaya yönelik eğitimlerde ise yapay zeka ve robotik süreç otomasyonu teknolojileri eğitimleri veriliyor. Eğitimler ve beraberinde düzenlenecek webinarlar ile katılımcılara bu teknolojiler ve kendi alanlarına nasıl entegre edebilecekleri konusunda farkındalık yaratılması amaçlanıyor.
Eğitim Programı:
Mart Ayı
•    Makine Öğrenmesi’ne Giriş
o    Başvuru: https://globalaihub.com/event/makine-ogrenmesine-giris-22-26-mart/
•    Yapay Zeka’ya Giriş
o    Başvuru: https://globalaihub.com/event/yapay-zekaya-giris-29-mart/
Nisan Ayı
•    Python'a Giriş

•    Makine Öğrenmesi’ne Giriş

•    Robotik Süreç Otomasyona Giriş

Gelecek eğitimler ve duyurular webinar.tobb.org.tr adresinden takip edilebilir.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
31163

Toplam Ziyaretçi
493818Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.