VERGİ HAFTASI KUTLU OLSUN

VERGİ HAFTASI KUTLU OLSUN

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hakan UYAN “Yurttaşlık bilincinin en önemli göstergelerinden birisi de vergi ödemektir. Vergi anayasamızda yer alan ve herkesin gücüne göre ödemekle yükümlü olduğu bir görevdir. Tüm kamu hizmetlerinin, etkin ve hızlı şekilde yürütülmesinde, gerekli olan ekonomik kaynağının sağlanmasında büyük önem taşıyan vergi gelirleri, ekonomik ve sosyal sonuçları itibariyle önemli bir olgudur. Bu nedenledir ki bizler yurttaşlık ödevi olarak, ülkemizin kalkınmasında en önemli paya sahip olan vergi konusunda üzerimize düşen görevleri yerine getirmekle sorumluyuz.

UYAN; Vergiler ile ülkenin daha müreffeh ve mutlu günler yaşayacağı bilgisini hatırlatarak, tüm üyelerimizin,tüm muhasebeci arkadaşlarımızın ve Vergi Dairesi çalışanlarımızın Vergi Haftasını en içten dileklerimle kutluyor, tüm üyelerimize hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27357

Toplam Ziyaretçi
465850Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.