ÜYELERİMİZLE İFTAR

ÜYELERİMİZLE İFTAR

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah BAĞIRKAN; İftar yemeğimize bizi kırmayıp katılan tüm misafirlerimize teşekkür eder, Birlik ve Beraberlik içinde daha  nice Ramazanlar dilerim.

 

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah BAĞIRKAN, Meclis Başkanı Ahmet ACAR ve Meclis üyelerinin misafirlerini  kapıda karşıladığı iftar yemeğine, Bölgemiz Protokol Üyeleri ile Dinar, Dazkırı, Evciler ve Başmakçı da ki üyelerimizin  yoğun katılımı ile  gerçekleşti.

İftar yemeği öncesinde Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Abdullah BAĞIRKAN, Birlik ve bereberliğimizi gösterdiğimiz bu iftar yemeğinde davetimize katılımlarından dolayı oda üyelerine ve katılımcılara  teşekkür etti.

Dinar Ticaret ve Sanayi Odasının Parkala Konferans Salonunda  düzenlemiş olduğu İftar yemeği davet edilen konukların yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Meclis Başkanımız Ahmet ACAR’ın açılış konuşmasını yaptığı iftar yemeğinde birlik ve beraberlik vurgulandı.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
28567

Toplam Ziyaretçi
476400Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.