Türkiye-İran Tarımsal İş Forumu

Türkiye-İran Tarımsal İş Forumu

SAYIN ÜYEMİZ

İlgi: TOBB'nin 13.07.2016 tarihli ve 0411/13440 sayılı yazısı

İlgi kayıtlı yazıda, İran Tarımsal Seferberlik Bakanı Sayın Mahmoud Hojjati'nin beraberinde özel sektör temsilcilerinden oluşan bir heyet ile birlikte, 19-21 Temmuz 2016 tarihlerinde, Türkiye'ye bir ziyaret gerçekleştireceği bildirilmektedir.  

Söz konusu ziyaret çerçevesinde, 19 Temmuz 2016 tarihinde, TOBB Sosyal Tesisler 1-2-3 nolu salonlarında, iki ülkenin Tarım Bakanları ve TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun iştirakleriyle, Türkiye-İran Tarımsal İş Forumu gerçekleştirilecektir. İş Forumunun ardından arzu eden firmalarımız, katılımcı  İranlı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirebilecektir.

Etkinliğin programı ve İran'dan katılım sağlaması beklenen firmaların listesi TOBB web sitesinin (www.tobb.org.tr) "Hizmetler/Uluslararası İş imkanları-Ülke Duyuruları-İran" bölümünde yer almaktadır. Listeye yeni isimler eklenme olasılığına karşın program ve liste düzenli olarak güncellenecektir.

İkili görüşme gerçekleştirecek firmalarımızın, görüşme gerçekleştirmek istedikleri İranlı firmayı belirtip, TOBB  web sitesinde  yer   alan  katılım formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak,18 Temmuz 2016   Pazartesi günü mesai bitimine kadar TOBB'a e-posta yoluyla (kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
31164

Toplam Ziyaretçi
493819Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.