TOBB Aralcılığı ile Gıda Yardımları

TOBB Aralcılığı ile Gıda Yardımları

DİTSO’DAN TOBB Aralcılığı ile Gıda Yardımları Dağıtımı gerçekleştirildi.

Odamız tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) aracılığıyla yollanan 40 bin TL değerindeki yardım kapsamında; ihtiyaç sahibi olan İlçemiz halkına  her yıl olduğu gibi bu yıl da  geleneksel hale gelen  Ramazan Erzakları dağıtımı gerçekleştirildi.        

Her yıl Birliğimizin odalarımıza, ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı olarak  verilmek üzere ilettiği nakdi yardım    (40.000.- TL) ile bu yıl ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımımızı gerçekleştirdik.        

Yardımlaşma, Toplumumuzun En Büyük Değerlerindendir 

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hakan UYAN; “Yardımlaşma, toplumumuzun güçlü olmasını, birlik ve beraberlik içinde yaşamasını sağlayan en büyük değerlerimizdendir. Bizlerde Odamız olarak sosyal sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Her yıl geleneksel olarak yapılan bu yardımın daha da geniş kapsamlı olması ve daha çok vatandaşımıza ulaştırılması için Odamız olarak çalışmalarımız devam ederek dağıtımlar gerçekleştirildi. Bu vesile ile Odamız olarak tüm üyelerimizin ve halkının yaklaşan Ramazan Bayramını şimdiden en içten dileklerimizle kutlar sağlık ve mutluluklar dileriz" dedi.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27360

Toplam Ziyaretçi
465858Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.