RÜYA Bilişim Açılışı

RÜYA Bilişim Açılışı

DİTSO Başkanı Ahmet Hakan UYAN RÜYA Bilişim Açılışında

Dinar’da yaklaşık 15 yıldır Bilgisayar ve Bilişim alanında çalışan ve büyük deneyim kazanan Erkan Karaoğul kendisine ait Rüya Bilişim isimli bilgisayar ve cep telefonu alanında hizmet verecek olan iş yerinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılış kurdelesini Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Hakan Uyan’ın ve Mali Müşavir Salih Arısoy’un kestiği Rüya Bilişim’de cep telefonundan her türlü bilgisayar ve bilişim sektörüne ait malzemeler bulunmakta.

Rüya Bilişim sahibi Erkan Karaoğul ve İş Yeri Müdiresi Dilek Karaoğul misafirleri iş yeri içerisinde gezdirerek gerekli bölümlerin tanıtımını yaptı. Aynı zamanda bilgisayar ve cep telefonları için teknik destek merkezi oluşturduklarını da söyleyen Erkan Karaoğul şunları söyledi, “Uzun yıllar bu sektörde çalıştıktan sonra, kendi iş yerimizi açmaya karar verdik. Burada ikinci el telefon alım satımı, tamiri, bilgisayar ile ilgili yapılabilecek her şey ve her türlü yedek parça malzemeleri bulunuyor. Teknik destek bölümümüzde ise bilgisayar tamiri, formatlama ve benzeri işleri yapacağız. Bizleri kırmayarak iş yerimizin açılışına teşrif eden siz değerli dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27362

Toplam Ziyaretçi
465874Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.