OSB YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

OSB YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

DİTSO BAŞKAN AHMET HAKAN UYAN AFYONKARAHİSAR DİNAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI.27.05.2015

Afyonkarahisar Dinar Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti kararı ile Emna Gıda Lojistik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ne 119 ada 6 nolu parsel, organik meyve sebze işleme paketleme kurutma meyve suyu imalatı ve ambalajı ayrıca soğuk hava deposu olarak faaliyette bulunacaktır. Mehmet AKBÖRÜ ’ye 118 ada 1 nolu parsel tahsis edilmiştir. Yatırımcı firma organik meyve sebze işleme paketleme kurutma meyve suyu imalatı ve ambalajı ayrıca soğuk hava deposu ve geri dönüşümsüz kasa imalatı yapacaktır.
Yatırımcı firmalar yetkilisi Erkan KARACA bey ile OSB Yönetim Kurulu Başkanı Saffet ACAR, Yönetim Kurulu Başkan vekili Ahmet Hakan UYAN ve OSB Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin DEMİRKAN Dinar Belediye Başkanı Sayın Saffet ACAR’ın makamında Kısmen bedelsiz arsa tahsis sözleşmeleri imzalayarak söz konusu parseller yatırımcı firmalara tahsis edilmiştir. Yatırımcı firmalar en kısa zaman içerisinde yatırımı tamamlayarak faaliyete geçmeyi planlamaktadırlar. Yatırımcı firmaların getirilmesine emeği geçen Başta Belediye başkanımız Saffet ACAR ve Ahmet ACAR olmak üzere tüm kişilere teşekkür ederiz. OSB mize ve Dinarımıza hayırlı uğurlu olsun.

 

 

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
28838

Toplam Ziyaretçi
478668Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.