ODAMIZ TEMSİLCİSİ OKTAY SAYIN TOBB SİGORTACILAR SEKTÖR MECLİSİNDE

ODAMIZ TEMSİLCİSİ OKTAY SAYIN TOBB SİGORTACILAR SEKTÖR MECLİSİNDE

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ve İcra Komitesi Afyonkarahisar delegeliği seçimleri yapıldı. Seçimde Arzu Duman, Samiye Hancıoğlu, Oktay Sayın  il delegesi olarak seçilmişlerdi.

            13.08.2018 Tarihinde TOBB ‘de yapılan Sektör Meclisi Seçimlerinde Odamız Disiplin Kurulu Üyesi ve (AFSAD) Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Üyesi Ceyrem Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi Müdürü Oktay Sayın, Afyon Sigorta Acenteleri Derneği’nin  destek ve çabaları ile listeye girerek ikinci bir başarıya imza atmış ve  TOBB Sektör  Meclis Üyeliğine seçilmiştir.

            TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken, Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi seçimleri öncesinde yaptığı konuşmada, sigortacılık sektörünün ilkleri başardığını belirterek, “Diğer sektörlere rol model olan bir yapıyı kurdunuz. Mesleki disiplinin ve mesleki eğitimin en iyi şekilde nasıl sağlanacağını herkese gösterdiniz” dedi.

            Odamız üyesi Oktay SAYIN, "Seçilmemde bana destek veren Dinar Dazkırı Başmakçı ilçelerimizde bulunan meslektaşlarıma, ATSO 24. Meslek Komitesine, Afyon Sigorta Acenteleri Derneği üyelerine, Yönetim Kuruluna teşekkür eder, tüm meslektaşlarıma hayırlı olmasını dilerim. Verilen görevin sorumluluğunu her zaman üzerimde hissederek tüm meslektaşlarım için var gücümle çalışacağımın bilinmesini isterim." dedi.

            Bölgemizi, Sektörünü ve Odamızı en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız Oktay SAYIN'ı tebrik eder, başarılar dileriz.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
28567

Toplam Ziyaretçi
476396Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.