KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMİ;

KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMİ;

Zafer-İN Operasyonu Kamu Kurumu Personeli Eğitimleri…

“TR33 Bölgesi’ndeki Kamu Çalışanları için Kapasite Geliştirme Programları” çerçevesinde düzenlenen Kamu Yönetimindeki Yeni Gelişmeler Eğitimi 21-22-23 Mart 2017’de Afyonkarahisar’da İkbal Otel’de düzenlendi.

Eğitmenliğini Ayşe Sevindik’in yaptığı eğitimde, katılımcılar organizasyonel yapılandırma ve modeler, organizasyon ve süreç bilgisi, hiyerarşik ve hiyerarşik olmayan modeler, karar verme süreci ve aşamaları, kurumsal bütünlük, kültürel farklar, kurum kültürü, kurumsal iletişim çalışmaları, Kurum Koçluğu, Toplam Kalite ve Yeni Kamu Anlayışı, STK ve özel sektörler ile Devlet arası koordinasyon konularında bilgilendirildiler.

Eğitime Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Sicil Müdürü Feden KUM ve DİTSO Ticaret Sicil Müdür Yrd.Suat AKER Katıldılar.

Eğitimler Dinar TSO, Afyonkarahisar İŞKUR, Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Afyonkarahisar SGK, Afyon Kocatepe Üniversitesi, Afyonkarahisar TSO, Afyonkarahisar Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Emirdağ OSB’den 22 katılımcıyla gerçekleşti.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27362

Toplam Ziyaretçi
465874Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.