KOSGEB-KOBİGEL GELİŞİM PROGRAMI

KOSGEB-KOBİGEL GELİŞİM PROGRAMI

DİTSO’DA KOSGEB KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

KOSGEB KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı Ülkenin ulusal ve uluslararası hedefleri doğrultusunda, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, ekonomideki paylarının ve etkinliklerinin arttırılması, rekabet güçlerinin ve sağladıkları katma değerin yükseltilmesi amacıyla yürürlüğe konulan KOSGEB KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı bilgilendirme toplantısı Odamız ve KOSGEB işbirliği ile Odamızda düzenlendi.

Bilgilendirme Toplantısı Afyonkarahisar KOSGEB Müdürlüğü Kobi Uzmanı Ebru KASNAK ‘ın sunu ile anlatıldı.

 KOSGEB KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında 10. Kalkınma Planı, 64. Hükümet Programı KOBİ Stratejisi Eylem Planı ve Sanayi Stratejisi Eylem Planında belirtilen öncelikler dikkate alınarak,

1. Bilişim Teknolojileri KOBİ’lerinin Geliştirilmesi

2. Hızlı Büyüyen KOBİ’lerde Kapasite Geliştirme

3. KOSGEB Destekli Girişimlere İvme 

başlıklarında Proje Teklif Çağrıları hazırlanarak, KOSGEB tarafından yürürlüğe alınmış ve kurumsal internet sayfamızda (www.kosgeb.gov.tr) yayınlanmış olduğu, Proje başvuruları; 30 Mayıs – 1 Temmuz 2016 tarihleri arasında alınacağı dile getirildi.

 KOSGEB KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı hakkında Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlene bilgilendirme toplantısına Oda Üyeleri ve Halkımızın katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantı soru cevap şeklinde son buldu.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27360

Toplam Ziyaretçi
465866Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.