KOSGEB Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı

KOSGEB tarafından 01.02.2021 itibariyle başvuruları alınacak olan “KOSGEB Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı “ duyurusu ilan edilmiştir.
 Buna göre Araştırma-geliştirme (Ar-Ge) ve inovasyon projeleri aracılığıyla bilim ve teknolojiye dayalı yeni fikir ve buluşlara sahip küçük ve orta büyüklükte işletmeler (KOBİ) ile girişimcilerin; yeni bir ürün, yeni bir süreç ve/veya yeni bir hizmet üretmelerinin veya iyileştirmelerinin, Ürün-Geliştirme (Ür-Ge) faaliyetleri ile değişen pazar taleplerine ve teknolojik gelişmelere uyum sağlamaları amacıyla, KOBİ’ler tarafından orijinal, iyileştirilmiş veya değiştirilmiş yeni ürünlerin üretilmesi desteklenecektir.
Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı kapsamında Ar-Ge, Ür-Ge ve inovasyon projeleri için destek üst limiti 750.000 TL’dir.
Programdan yararlanabilecek başvuru sahipleri araştırma geliştirme ve İnovasyon konularında projesi olan İşletmeler/girişimciler ile ürün geliştirme konusunda projesi olan işletmeler olarak belirtilmiştir.
Programa başvuru www.kosgeb.gov.tr adresinden ve/veya e-devlet üzerinden erişim sağlanan KOBİ Bilgi Sistemi (KBS) üzerinden Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı Proje Başvuru Formunun doldurulup onaylanmasıyla yapılmaktadır.
Proje süresi en az 8, en fazla 24 aydır. 
Program kapsamında sağlanan destekler, üst limitler ve diğer detaylar hakkında bilgiye https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/destekdetay/7664/arge-urge-ve-inovasyon-destek-programi bağlantısından ulaşılabilmektedir.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
31163

Toplam Ziyaretçi
493818Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.