Kardeş Oda’dan Dinar TSO’ya Ziyaret

Kardeş Oda’dan Dinar TSO’ya Ziyaret

KARDEŞ ODA UŞAK TSO’DAN DİNAR TSO ‘YA ZİYARET

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kandemir ve Meclis Üyeleri Dinar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler.

Dinar TSO ile önceki aylarda yapılan protokol ile kardeş oda olan Uşak TSO yetkililer gerçekleşen ziyaret programında karşılıklı bazı görüşmeler gerçekleştirdi.

 

Dinar TSO Başkanı Ahmet Hakan UYAN, Meclis Başkanı Ahmet ACAR, Yönetim Kurulu Üyeleri Nedim SOYALTIN, Metin AVCI, Ahmet DEMİR, Meclis Üyeleri Seydi BİR ve Ömer TOMBULOĞLU tarafından karşılanan kardeş oda üyeleri Dinar TSO makamında ağırlandı.

Ziyarette konuşan Uşak TSO Başkanı Selim Kandemir;

Kardeş oda olması nedeniyle iş birliği içerisinde çalışacaklarını, Uşak’ta devlet destekli birçok projeye imza attıklarını ifade ederek şunları söyledi, “Uşak Ticaret ve Sanayi Odası olarak 6 Milyon avro devletten destek alarak çeşitli projelere imza attık. İki kardeş oda karşılıklı istişare ederek bundan sonra yapılabilecek projelerde bir birine destek olmalıdır” dedi.

Dinar TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Uyan ise ;

 

1995’te meydana gelen depremle birlikte çok büyük bir duraklama dönemi yaşandığını belirterek şöyle konuştu, “Depremde çok büyük maddi manevi kayıplar yaşadık. Son zamanlarda toparlanmaya çalışıyoruz. El birliği ile ilçemizi en iyi şekilde kalkındırmalıyız. Çünkü bir depremin vurduğu bölge 20-30 yıl kendine gelemeyebiliyor. Bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde kalkınmaya öncelik vermeliyiz” dedi.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27360

Toplam Ziyaretçi
465866Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.