KAPASİTE RAPORLARINDA E-POSTA VE WEB ADRESLERİ HAKKINDA

Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sanayi Veritabanı yatırımcılar nezdinde referans kaynağı olarak kullanılmakta, bu veritabanı üzerinden pazar ve tedarikçi araştırmaları gerçekleştirilerek birçok işbirliğinin gerçekleşmesine vesile olmakta, ülkemizdeki KOBİ'lerin hem büyük işletmelere tedarikçi olmasını, hem de küresel tedarik zincirlerine entegre olmasını sağlamaktadır.
 
Bu çerçevede Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 18.04.2022 tarihli yazısına istinaden 16 Mayıs 2022 tarihi itibariyle Sanayi Kapasite Raporu başvurularında işyeri e-posta adresi girişi zorunlu alan haline getirilecek, geçerli bir işyeri e-posta adresi bulunmayan kapasite raporu başvuruları kabul edilmeyecektir. Ayrıca web sitesi adresi girişi de zorunlu olacak, web sitesi bulunmayan işletmeler için bu alanda "Bulunmamaktadır" ifadesi kullanılabilecektir. Web adresi bulunmayan işletmelerimizin web sitelerini hazırlamaları faydalı olacaktır.
 
 
 
Bilgilerinize önemle duyurulur.
 
Saygılarımızla,

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
30988

Toplam Ziyaretçi
493347Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.