İLÇEMİZDE 10 KASIM

İLÇEMİZDE 10 KASIM

DİTSO BŞK AHMET HAKAN UYAN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA PROGRAMINDA

Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 77. yılı dönümünde 10 Kasım programı saat 09;00 da Hükümet konağı önünde gerçekleşti.

Programa Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Musa Uslan, Garnizon Komutanı Mutlu Tokmak, Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, DİTSO Bşk Ahmet Hakan UYAN, daire amirleri, öğretim görevlileri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Kaymakamlık, Jandarma ve Belediye tarafından Atatürk büstüne çelenk konması sonrasında 10 Kasım Atatürk’ü anma programı Park Ala Konferans salonunda devam etti.

Şakir Ünver Okulu tarafından hazırlanan program saat 09:30 da Park Ala da başladı. Okul Müdürü Erkan Özcan tarafından günün anlam ve önemine binaen bir konuşma gerçekleşti. Öğrenciler tarafından şiir, oratoryo ve sarı zeybek oyunları sergilendi. Ödül töreni sonrasında program sona erdi.  

 

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
28567

Toplam Ziyaretçi
476410Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.