EKONOMİ BAKANLIĞI İLETİŞİM NOKTALARI EĞİTİMİ

EKONOMİ BAKANLIĞI İLETİŞİM NOKTALARI EĞİTİMİ

Ekonomi Bakanlığı tarafından,  TOBB bünyesinde faaliyet gösteren ticaret ve sanayi odalarının temsilcilerine yönelik olarak 15-17 Kasım tarihlerinde Bakanlık konferans salonunda düzenlenen "İletişim Noktaları" eğitimine Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterimiz Tansu KURT katıldı.

Ekonomi Bakanlığı Müsteşarımız Sayın İbrahim Şenel'in kapanış konuşması ile sona eren, üç gün boyunca süren eğitime iştirak eden ticaret ve sanayi odaları yetkililerine katılımları için teşekkür eden Müsteşarımız Sayın İbrahim Şenel, Bakanlık olarak reel sektörün Türkiye'deki kamusal temsilcisi olduklarını ifade ederek, ihracatın önündeki en ciddi sorunlardan birisinin bilgi eksikliği olduğunu tespit ettiklerini söyledi. Sayın Müsteşarımız,  bu eksikliği kapatmada, ticaret ve sanayi odalarını, Ekonomi Bakanlığının adeta Anadolu'ya uzanan elleri olarak gördüklerini kaydederek, her iki kurumun da aynı amaca yönelik kamu hizmeti yaptıklarını ifade etti.

Müsteşarımız Sayın İbrahim Şenel'in kapanış konuşmasının ardından, ticaret ve sanayi odalarından gelerek eğitim programına katılan temsilciler, katılım belgelerini bizzat kendisinin elinden aldılar.

 

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27364

Toplam Ziyaretçi
465886Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.