Ege Bölgesi Oda/Borsa Temsilcileri Denizli’de buluştu

Ege Bölgesi Oda/Borsa Temsilcileri Denizli’de buluştu

Denizli Ticaret Odası, 12. Ege Bölgesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi Ortak Akıl Toplantısı dolayısıyla Ege Bölgesi’nden oda ve borsa temsilcilerini ağırladı. Toplantıya Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Tansu KURT katıldı.
12. Ege Bölgesi TOBB Akreditasyon Sistemi Ortak Akıl Toplantısı, Denizli Ticaret Odası ev sahipliğinde Pamukkale’de düzenlendi. Ege Bölgesi’nden oda ve borsaların meclis üyeleri, genel sekreterleri ve akreditasyon sorumlularından oluşan 55 kişinin katılımıyla gerçekleşen toplantı, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Özer başkanlığında yapıldı. 
Denizli Ticaret Odası’nı temsilen Genel Sekreter Ali Rıza Tekin ve Oda Akreditasyon Temsilcisi Mutlu Sözgen’in katıldığı toplantının açılışında konuşan Başkan Özer, TOBB Akreditasyon Kurulu üyelerini Denizli’de ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. 
Oda ve borsaların bugün gelinen noktada, Türkiye’nin sosyo-ekonomik yapısı içinde önemli birer bilgi üretim ve danışma merkezleri olduğuna dikkat çeken Özer, “Bunda TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kurumlarımıza kazandırdığı sistemler ve yapıların payı büyüktür. Akreditasyon sistemi uygulamaları da bunlar arasındadır. Üyelerimiz olan firmaların her biri rekabete açık kurumlardır ve bugün dünyada kıyasıya bir yarış vardır. Odalar ve borsalar olarak bizler de ister istemez bu yarışta rol almak durumundayız. Çünkü üyelerimize en etkin şekilde rehberlik etmemiz gerekiyor.” dedi. 
Özer, bölge kurumlarının gerçekleştirdiği bilgi paylaşım toplantılarını önemsediklerini belirterek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak oda ve borsaların etkin ve verimli çalışmaları konusunda her türlü destek ve katkıyı verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini sözlerine ekledi. 
Yapılan açılış konuşması sonrasında toplantı gündemine geçildi. Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Ali İhsan Bozkurt’un ergonomi eğitimi ve Dr. Turgay Sehil’in Denizli’nin termal sağlık sektörü hakkında bilgi vermesinin ardından akreditasyon kriterleri gözden geçirildi ve oda/borsaların iyi uygulama sunumları yapıldı. 
13. Ege Bölgesi TOBB Akreditasyon Sistemi Ortak Akıl Toplantısı’nın, İzmir Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirilmesine karar verilmesi sonrasında toplantı, Pamukkale örenyeri ziyareti ile sona erdi.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
28840

Toplam Ziyaretçi
478674Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.