DİTSO’DA ZAFER KALKINMA AJANSI TOPLANTISI

DİTSO’DA ZAFER KALKINMA AJANSI TOPLANTISI

DİTSO’DA ZAFER KALKINMA AJANSI 2016 YILI TEKLİF ÇAĞRI İLANI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ZAFER KALKINMA AJANSI Tarafından Açıklanan 30 Mart 2016 Tarihinde ilan edilen Yenilikçi KOBİ Mali Destek Programı (YKMDP) ile Sürdürülebilir Çevre Altyapı Mali Destek Programı (SÜÇEP)  ‘nın Bilgilendirme toplantıları Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda gerçekleştirilen  Bilgilendirme Toplantısına  Özel Sektör yetkilileri ile Kamu kurum ve kuruluşlarının Meslek Kuruluşlarının ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri Katıldı. 10:30-12:00 saatleri Arasında Gerçekleştirilen İlk Toplantıda,

YENİLİKÇİ KOBİ MALİ DESTEK PROGRAMI (YKMDP) tanıtıldı. YKMDP kapsamında  TR33 Bölgesi’nde  imalat sanayisinde faaliyet gösteren Kobilerin AR-GE  Yenilik (İnavasyon ) bilgi –teknoloji transferi, Pazarlama ve Kalite standardizasyonu konularındaki projelerini destekleneceği vurgulandı. Toplam Bütçesi 15 Milyon TL olan program kapsamında özel sektör firmalarına 400 Bin TL ile 600 Bin TL arasında hibe desteği sağlanacağı belirtildi.                                          

 

14:00 -15:30 Saatleri arasında Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda Gerçekleştirilen İkinci Toplantıda ise  SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇEVRE ALTYAPI MALİ DESTEK PROGRAMI
(SÜÇEP) tanıtıldı. SÜÇEP Kapsamında TR33 Bölgesi’nde faaliyet Gösteren Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşların Atık Yönetimi, Yenilenebilir Enerji ve Enerji verimliliği konularındaki projelerinin destekleneceği vurgulandı.

 

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27218

Toplam Ziyaretçi
465307Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.