DİTSO & UTSO KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ

DİTSO & UTSO KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ

BAKANLARIMIZIN ŞAHİTLİĞİNDE UŞAK TSO - DİNAR TSO KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasında ki organizasyon sonrasında yapılan toplantı esnasında  Orman Ve Su İşleri Bakanı Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Sayın Faruk Çelik, Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci, Milletvekili Av. Ali Özkaya ve TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da şahitliğini yapması ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası ve Dinar Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda Protokolü imzalandı.

         Kardeş Oda Protokolü imzalanmasının ardından Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hakan Uyan' ın yapmış olduğu açıklamada; " Uşak ilimizin ilçemize yakın olmasından ziyade Uşak Ticaret ve Sanayi Odamızın her zaman bizlere vermiş oldukları destek ve Odalarımızın yapmış olduğu faaliyet ve organizasyonlarda birlikte hareket etmemiz sebebiyle dostluğumuzu resmiyete dökmek istedik. Bu amaçla Kardeş Oda olmak isteğimizi kırmayarak her iki Odamızın da tarihinde ilk defa Kardeş Oda olmamızı sağlayan çok sevdiğim Başkanım Mustafa Kuvvet ve Yönetim Kuruluna Şahsım ve Odamız adına teşekkür ederim.

         Kardeş Oda Protokolümüzün Çok Değerli Bakanlarımızın, Dinarlı Milletvekilimizin, TOBB başkanımızın ve Oda Borsa başkanlarımızın şahitliğinde imzalanması bizim için onur kaynağıdır.

         Protokolümüze ve bizlere değer vererek şahitliklerimizi üstlenen Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu'na, Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Sayın Faruk Çelik'e, Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz'a, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci'ye, Afyonkarahisar Milletvekilimiz ve hemşerimiz Av. Ali Özkaya'ya ve TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Şahsım ve Yönetim Kurulum adına şükranlarımı sunarım. ​

         Protokol ile Uşak ve Dinar'ın iş dünyalarının daha fazla yakınlaşacağını ve daha fazla işbirliği yapacağını umuyoruz. Özellikle Odalarımızın birlikte hareket ederek yapacak oldukları faaliyetler ile tüccar ve sanayicilerin birbiri ile ticaret yapması ve tecrübelerini birbirine aktarmasının ekonomimiz açısından çok önemli rol oynayacağını düşünüyoruz. Kardeşlik Protokol'ümüzün iş dünyamıza ve Odalarımıza hayırlı olmasını diler emeği geçenlere teşekkür ederiz." dedi.

 

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27486

Toplam Ziyaretçi
466718Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.