DİTSO E – TİCARET EĞİTİMİNDE

DİTSO E – TİCARET EĞİTİMİNDE

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Üyemiz Ramazan ŞAHİN ve Genel Sekreterimiz Tansu KURT Uşak’da n11.com ile ortaklaşa düzenlenen, e-ticaret verileri, sistemde yaşanan yenilikler ve n11pro Toptan Alışveriş Platformu sistemi anlatıldığı eğitime katıldı.

Ege Bölge Müdürü Burak Boran dünya ve ülkemizde ki e-ticaret verilerine değinirken n11pro Satış Yöneticisi Kubilay Gençkan, toptan alışveriş e-ticaret kanalı olan n11pro Toptan Alışveriş Platformu avantajları ve işleyişi hakkında bilgiler aktardı.
n11.com iş ortağı eğitmeni Aykut Baskın ise, ürün yükleme ve satış arttırma taktikleri, muhasebe süreçleri, e-ticarette entegrasyon, kargo süreçleri, kargo kampanyaları, iptal, iade ve değişim süreçleri gibi konularda sunum gerçekleştirdi.
Programın son bölümünde hali hazırda n11.com üzerinde mağazaları bulunan kullanıcıların ve sisteme yeni dahil olmak isteyen katılımcıların soruları yanıtlandı.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
20783

Toplam Ziyaretçi
444020Hakkımızda

info@dinartso.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.