DİTSO BURDUR TARIM VE HAYVANCILIK FUARINDA

DİTSO BURDUR TARIM VE HAYVANCILIK FUARINDA

Türkiye'nin tarım ve hayvancılık sektörü, Burdur 5. Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda bir araya geldi. Fuara Odamız Meclis Üyesi Önder SAYIN ( SAYIN MOTORLU ARAÇLAR İNŞAAT PETROL TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ) katılım sağladı. 
25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan  5. Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarı  , hem üretici hem tüketici açısından kazanç kapısı olacak.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı'nın müzik dinletisiyle başlayacak fuarın ikinci gününde 4. Honamlı teke, Oğlak, Koç ve Kuzu Güzellik Yarışması yapılacak. Aynı gün ise küçükbaş hayvan yetiştiriciliği eğitimi ile de üreteci bilgilendirilecek. Fuarın üçüncü günü ise bu kez büyükbaş hayvanlarda verimlilik mercek altına alınacak.
Fuar kapsamında Burdur Tarım ve Orman İl Müdürlüğü “Ben Bilirim” isimli kadın çifti yarışması düzenlenecek. Fuar boyunca ziyaretçilere yönelik hediye çekilişlerinin de düzenleneceği bildirildi.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27362

Toplam Ziyaretçi
465875Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.