DİTSO& AFYON SMMO İŞ BİRLİĞİ İLE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

DİTSO& AFYON SMMO  İŞ BİRLİĞİ İLE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası, Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve Dinar Mali Müşavirler ilçe Temsilciliği işbirliğinde odamızda  düzenlenen;

      E- Fatura

      E-Arşiv, E- Arşiv Portal

      E-Defter

      E- Uygulamalara geçişte yeni kriterler ve süreçler

Konulu  toplantıya Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Serhat GÜMÜŞ , Başkan Yardımcısı Naci YILDIRIM, Dinar Mali Müşavirler ilçe Temsilcisi Mustafa KARAHAN, Bölgemiz Mali Müşavirleri ve çok sayıda Şirket Yöneticisinin katıldığı toplantı yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

TÜRMOB eğitmeni Halim BURSALI,  E-uygulamalar ve vergi yasalarındaki değişiklikler üzerine bilgi verdi. Eğitmen Bursalı, e-fatura, e-arşiv (portal), e-gider pusulası, e-serbest meslek makbuzu, e-müstahsil makbuzu, e-bilet, e-defter, zaman damgası, e-uygulamalara geçişte yeni kriterler, süreler ve müracaat süreçleri ile ilgili katılımcıları bilgilendirdi.

Abdullah BAĞIRKAN ise eğitmen BURSALI’ya teşekkür ederek katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür eder hayırlı işler dilerim.dedi.

 

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27362

Toplam Ziyaretçi
465876Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.