DİTSO 5 YILDIZLI ODA OLDU

DİTSO 5 YILDIZLI ODA OLDU

DİTSO 5 YILDIZLI ODA OLDU

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası başvurduğu akreditasyon sürecinin ardında 5 Yıldızlı Oda olmaya hak kazandı. 2013 yılından bu yana ISO 9001 belgesini almak suretiyle akreditasyon sürecine başvuran, 2015 Mart ayında ön denetim ve 2015 Aralık ayında ise son denetim olmak üzere iki başarılı denetim geçiren Dinar Ticaret ve Sanayi Odası kendisini akredite ettirmeyi başardı. 
Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Hakan Uyan konuyla ilgili şunları söyledi, 'DİTSO'da 2013 yılından bu yana yani göreve geldiğimiz günden bugüne odamızın akreditasyonunu yapmak için çalışmalarımızı devam ettirmiştik. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) akreditasyon için başvurumuzu yapmıştık. 2015 yılı içinde iki denetim geçirdik. Bu denetimleri uluslararası bağımsız bir denetim firmasının görevlendirdiği bir denetmen yaptı. Bu süre zarfında odamızın personelleri çeşitli kurs ve eğitimlere katılarak gerekli bütün belgelerini aldılar. Bu sürecin sonunda ise 13 ayrı konu üzerinde yeniden denetlendik. Sonunda akreditasyon olma hakkımız onaylanarak 5 Yıldızlı bir oda olmayı başardık. 3 Şubat 2016'da Ankara'da TOBB Genel Merkezinde Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu ve Bakanların katılımlarıyla sertifika töreni düzenlenecek. Bu törene DİTSO olarak katılarak sertifikamızı alacağız. Ankara'da yapılacak olan bu tören TOBB'un resmi internet sitesi üzerinden de canlı yayın halinde verilecek' dedi. 

 

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27486

Toplam Ziyaretçi
466718Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.