DİTSO 10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA ETKİNLİKLERİ’NE KATILDI

DİTSO 10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA ETKİNLİKLERİ’NE KATILDI

Dinar’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi tarafından organize edilen Atatürk’ün ölümünün 80. yılı etkinlikleri çerçevesinde bir program düzenlendi. Programa Dinar Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah BAĞIRKAN ve Meclis Başkanı Ahmet ACAR katıldı.

Hükümet konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı’na İlçe Kaymakamlık makamı ve Belediye Başkanlığı Makamlarının çelenkleri bırakıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla sona eren program, Park Ala Konferans ve Seminer Salonunda öğrenci etkinlikleriyle devam etti.

BAĞIRKAN; "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." diyen büyük Atatürk sen milletinin gönlünde ebediyen yaşayacaksın. Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün aramızdan ayrılışının 80.yılında Saygı ve Minnetle anıyorum. dedi

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
28567

Toplam Ziyaretçi
476405Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.