Dinar OSB'ye Yeni Yatırımcı

Dinar OSB'ye Yeni Yatırımcı

DİNAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE BİR YATIRIM DAHA

Dinar Organize Sanayi Bölgesine yeni bir yatırımcı daha kazandırılmıştır. Firma Isparta merkezli olup Naturel yeni işlenmiş ve tam işlenmiş ithal ve yerli gıda işleme, depolama(Soğuk Hava Deposu), paketleme konusunda faaliyette bulunacaklardır. Bu yatırım için firmaya 8.950 m2 büyüklüğünde parsel tahsisi yapılmıştır.

        OSB Yönetim Kurulu Başkanı Dinar Kaymakamı Mustafa ŞAHİN , OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dinar Belediye Başkanı Saffet ACAR ve OSB Yönetim Kurulu Üyesi Ticaret Sanayi Odası Başkanı A.Hakan TC Hakan Uyan ile Firma yetkilileri tarafından sözleşme imzalanarak söz konusu parsel yatırımcı firmaya tahsis edilmiştir.

         Dinar Organize Sanayi Bölge Müdürü İbrahim ER “Hava, kara, demir ve deniz yoluna yakınlığı ve coğrafi konumu itibari ile pazar edinme, pazara erişim konusunda kolaylıklar sunan ve enerjisi tam bir OSB olarak fırsatlar sağlayan Organize Sanayi Bölgemizde yatırımlar hızlandı. Bu da OSB mizde artık bir mıknatıs etkisi yaratmaya başlayacaktır. Bu tablodan dolayı büyük gurur ve sevinç içindeyiz. Dinarımız ve OSB miz hakettiği seviyeye kısa zamanda ulaşacaktır.” Dedi.
Firma yetkilileri Dinar Kaymakamı Mustafa ŞAHİN’e ve Dinar Belediye Başkanı Saffet ACAR’a OSB. Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Hakan UYAN, Hüseyin DEMİRKAN ve Nedim SOYALTIN’a ve OSB Bölge Müdürü İbrahim ER’e teşekkür etti.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27487

Toplam Ziyaretçi
466724Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.