DİNAR OSB YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

DİNAR OSB YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

DİTSO BAŞKANI AHMET HAKAN UYAN VE YÖN. KRL. BŞK YRD. NEDİM SOYALTIN DİNAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI.

Dinar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu toplantısı Dinar Kaymakamlık Makamında Yapıldı.

Afyonkarahisar Dinar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Ekim ayı toplantısını Kaymakamlık Makamında gerçekleştirdi. Toplantıya Dinar Kaymakamı OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa ŞAHİN, Dinar Belediye Başkanı OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Saffet ACAR OSB Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Hakan UYAN, OSB Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin DEMİRKAN, OSB Yönetim Kurulu üyesi Nedim SOYALTIN, OSB Bölge Müdürü İbrahim ER, OSB Memuru Mehmet Paşa ORHAN ve OSB Mali Müşaviri Ahmet Nuri ATALAY katıldı.

Toplantı da OSB Bölge Müdürlüğünde arşic bölümünde kullanılmak üzere çelik dolap alınmasına, OSB’mize ait web sitesinin hosting ve tasarım hizmetlerini sunduğu web sitesinin yenileme ücreti, Fotoğraf çekimi, yazı ve haber girişi yapmak yerinde destek hizmeti ve 5.000 adet başlıklı sms hizmetinin 1 yıl süre ile yine Hüseyin UYSAL’a vermiştir. OSB Bölge Müdürlüğünde kullanılmak üzere 250 metreye kadar ölçüm yapan lazer metre, tripod ve optik nivelman tripod, mira takımlarının alınması, OSB sahasına kamera güvenlik sistemi kurulması ve OSB 154 kv indirici trafo merkezinden OSB trafo merkezine elektrik bağlantısını yapan Özilter Elektrik Müh.Tic.Ltd.Şti. montaj işlemlerini tamamladığından elektrik bağlantı izni için geçici kabul yapılmasına ve bu hususta da geçici kabul heyeti oluşturulmasına karar verilmiştir.

OSB mizin ve diğer konular hakkında görüş alışverişinde bulunarak toplantı sona ermiştir

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
28567

Toplam Ziyaretçi
476398Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.