DİNAR OSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI

DİNAR OSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI

DİTSO DİNAR OSB MÜTEŞEBBİS HEYET ÜYELERİ, DİNAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISINDA

Afyonkarahisar Dinar Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu Aralık ayı toplantısını Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirdi. Toplantıya Dinar Kaymakamı OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa ŞAHİN, Dinar Belediye Başkanı OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Saffet ACAR, OSB Müteşebbis Heyet Üyeleri DİTSO Başkanı Ahmet Hakan UYAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Nedim SOYALTIN, Abdullah BAĞIRKAN, OSB Bölge Müdürü İbrahim ER, OSB Memuru Mehmet Paşa ORHAN ve OSB Mali Müşaviri Ahmet Nuri ATALAY katıldı.

Toplantı da OSB Denetleme Kurulu Raporu ve Yönetim Kurulu faaliyet raporu okunarak Müteşebbis heyet üyeleri tarafından onanmıştır.

OSB MİZE YENİ YATIRIMCI

OSB mize yeni bir yatırımcı kazandırılmıştır. Yatırımcı firma Patesan Tarım Sanayi Ticaret A.Ş. ye 17.577 m2 büyüklüğünde bir parsel tahsis edilmiştir. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Dinar Kaymakamı Mustafa ŞAHİN ve OSB yönetim Kurulu Başkan Vekili Dinar Belediye Başkanı Saffet ACAR ile Firma yetkilisi Ahmet BAYKAN tarafından sözleşme imzalanarak söz konusu parselin yatırımcı firmaya tahsisi gerçekleştirilmiştir. Yatırımcı firma OSB içerisinde ki tesis de Yaş sebze meyve (özellikle Patates) tasnif, yıkama ve paketleme olarak faaliyette bulunacaktır.

OSB mizin ve diğer konular hakkında görüş alışverişinde bulunarak toplantı sona ermiştir.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27219

Toplam Ziyaretçi
465308Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.