DİNAR MYO YABANCI DİL LABORATUARI AÇILIŞI

DİNAR MYO YABANCI DİL LABORATUARI AÇILIŞI

DİTSO DİNAR MESLEK YÜKSEK OKULU YABANCI DİL LABORATUARI AÇILIŞINDA

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Dinar Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) kurulan yabancı dil laboratuarının açılışı yapıldı.

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın katkılarıyla faaliyete geçen laboratuarda akıllı tahta, sinema ve ses sistemleri olmak üzere kırk kişilik oturma alanları bulunuyor.

Laboratuar tanıtımında bir konuşma gerçekleştiren Ertan, şöyle konuştu: “Yabancı dil laboratuvarımız sayesinde öğrencilerimiz bütün İngilizce derslerini burada görecekler. Dolayısıyla öğrencilerimiz İngilizceyi daha çok severek en iyi şekilde öğrenecekler. Haftada sadece iki saat olan İngilizce derslerimizi Dinar Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile günlük iki saate çıkarmayı düşünüyoruz. İngilizce bilmek çok önemli ve değerli. Artık bu dil bir dünya dili. Dünyada en geçerli dil olarak kullanılan İngilizce elbette öğrencilerimiz için de çok önemli. Özellikle Turizm ve Otelcilik, İşletme programlarını okuyan öğrencilerimiz iyi derecede İngilizceyi konuşmalıdır. Bölge okullarının hiçbirinde böyle bir dil laboratuarı yok. Bize bu imkanları sağlayan ve laboratuarımızı tefriş ettiren Dinar Belediye Başkanı Sayın Saffet Acar’a sonsuz şükranlarımı sunuyorum. “

Konuşmanın ardından Okutman Özge Sönmezler Duran tarafından laboratuar tanıtımı yapıldı.Açılış programı ve laboratuar tanıtımının ardından heyet Dinar Meslek Yüksek Okuluna yeni yapılan ek binayı gezdiler.

Gerçekleşen açılış programına; Garnizon Komutanı Mutlu Tokmak, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Uyan ve diğer kamu kurum müdürleri katıldı.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
28569

Toplam Ziyaretçi
476465Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.