BİGEM İMZA TÖRENİ

BİGEM İMZA TÖRENİ

ZAFER-İN OPERASYONU İŞBİRLİĞİ PROTOKOL İMZA TÖRENİ AFYONKARAHİSARDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Zafer Kalkınma Ajansı’nın Operasyon Faydalanıcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı’nın Sözleşme Makamı olduğu Zafer-İn Operasyonu’nun (TR33 Bölgesi’ndeki İşveren ve İşçilerin Uyum Yeteneğinin Arttırılması Teknik Destek Projesi) en önemli adımlarından biri olan Bölgesel İnsan Kaynakları Geliştirme Merkezi - BİGEM İş Birliği Protokolü İmza Töreni, 29 Nisan 2016 tarihinde Afyonkarahisar’da Korel Otel’de düzenlendi. 

Korel Termal Otel’de düzenlenen İşbirliği Protokol İmza Törenine Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet hakan UYAN, Genel Sekreter Tansu KURT katıldı. İmza Törenine Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner,Uşak Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Okur, Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve Hatice Dudu Özkal, AB Delegasyon Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Bölümü Başkan Yardımcısı Virve Vimpara, ÇSGB Mali Yardımlar Dairesi Başkanı Burak Çağatay Doğan, Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak ve Manisa İllerinin Belediye Başkanları, Üniversite Rektörleri, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanları, İlçe Kaymakamları, üst düzey yöneticileri ve ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

Protokol İmza Töreni açılış konuşmaları Uşak Valisi Ahmet OKUR, Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu ÖZKAL,  Afyonkarahisar Milletvekili Ali ÖZKAYA, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Birinci Kâtip, Mali İşbirliği, Altyapı, Sosyal ve Bölgesel Projeler Bölüm Başkan Yardımcısı Virve VİMPARİ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkan V. Burak Çağatay DOĞAN ve Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yusuf BALCI tarafından yapıldı.

Bölgesel İnsan Kaynakları Geliştirme Merkezi’nin işlevi, stratejisi ile paydaşların görev ve sorumluluklarını içeren İş Birliği Protokolü, TR33 Bölgesi’ndeki üniversiteler, İŞKUR İl Müdürlükleri, Ticaret Sanayi Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri ve sendikalardan oluşan 45 kurum tarafından imzalandıktan sonra BİGEM paydaşlarına plaketler takdim edildi.

Tören sonrasında düzenlenen BİGEM Yapılanması ve Yol Haritası başlıklı panele, Teknik Destek Ekibi Bölgesel Kalkınma Uzmanı Ethem Erkal KEÇE, Zafer Kalkınma Ajansı Proje Geliştirme ve Uygulama Birimi Uzmanı Hacer ERİŞ, Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Cihan DOĞRUÖZ, Kütahya İŞKUR İl Müdürü Feyzullah Eren TÜRKMEN,Afyonkarahisar TSO Genel Sekreteri Süleyman Uğur ÜNSOY, Salihli OSB Müdürü Çağrı DUYGU konuşmacı olarak katıldılar.

Program, akşam düzenlenen gala yemeğinin ardından sona erdi.

 

 

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27360

Toplam Ziyaretçi
465859Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.