Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’den Ditso’ya Ziyaret

Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’den Ditso’ya Ziyaret

   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Bağırkan ve yönetim kuruluna   hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

   Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’i  Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Bağırkan, Meclis Başkanı Ahmet Acar, yönetim kurulu üyeleri Nedim Soyaltın, Mehmet Çetinkaya  ve Haluk Gürbüzer, karşıladılar. Dinar Ticaret ve Sanayi Odasının binasının yetersiz kaldığını yeni bina yapılması gerektiğini ve Dinarımızda yapacakları yeni  projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

    Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, “Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın.” Dilek ve temennilerde bulunan Başkan Ülken sözlerine şöyle devam etti Dinar Ticaret ve Sanayi Odası binasının yeni bir binaya kavuşması için Başkanımız  Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüşürüz elimden gelen ne varsa yardımcı olmaya çalışırız, yapmış olduğunuz hizmetler şahsınıza değil Dinar’a yapılan hizmetlerdir. dedi

   Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bağıkan ve Yönetim kurulu üyeleri ziyaretten ötürü duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Hakan Ülken’e teşekkür ettiler. Dinarın kalkınması adına üzerlerine düşen görev ne varsa yapacaklarını belirttiler.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
28568

Toplam Ziyaretçi
476450Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.