11.DÖNEM ODA/BORSALAR İÇİN STRATEJİK PLAN İZLEME VE DEĞERLENDİRME EĞİTİMİ

11.DÖNEM ODA/BORSALAR İÇİN STRATEJİK PLAN İZLEME VE DEĞERLENDİRME EĞİTİMİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, 11.Dönem Akredite Odaların ve Borsaların Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumluları için “Stratejik Plan İzleme ve Değerlendirme Eğitimi”  6-7 Mart 2017 tarihlerinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Afyonkarahisar Ticaret Borsası ev sahipliğinde NG Afyon Wellness & Convention Otel’de gerçekleştirilen .​Eğitime Ditso Genel Sekreteri Tansu KURT ,Personeller Suat AKER ve Ali DÜZTEPE katıldı.

11.Dönemde yer alan Akredite Oda/Borsaların davet edildiği eğitimin birinci gününde, Stratejik Planlama ile ilgili detaylar anlatıldı.  Eğitimde ayrıca, Cengiz TAVUKÇUOĞLU tarafından “Değişen Dünya ve Endüstri 4.0 Yaşamımıza Ne Getirecek?” konulu sunum gerçekleştirildi. Eğitimin ikinci gününde ise, Stratejik Plan İzleme ve Değerlendirme yöntemleri ile  Stratejik Amaç ve Hedef Belirleme, Strateji Geliştirme ve geliştirme ziyaretleri hakkında istişareler yapıldı.

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
27360

Toplam Ziyaretçi
465867Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.