Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı 2022 – 01 Proje Teklif Çağrısı

Proje Başvuru Tarihleri:
23 Mayıs 2022 – 17 Haziran 2022 (Başvuru Tarihleri)
18 Haziran 2022 – 21 Haziran 2022 (Mazeretli Başvuru Onaylama Tarihleri)
Başvuru sistemi 17 Haziran 2022 günü saat 23:59’da başvuruya kapatılacaktır.
Başvuru Koşulları Hedef Sektör ve Sektöre Uygun Proje Konuları:
NACE REV 2 sınıflamasına göre ana kodu “C” olan İmalat Sektörünün tamamı ile ana kodu “J” olan Bilgi ve İletişim Sektöründe sadece 62.01 kodundaki Bilgisayar Programlama Faaliyetlerinde olmak üzere Küçük ve Orta Büyüklükteki işletmeler, aşağıda belirtilen Proje Konularından, ilişkili bir veya birkaçı ile birlikte Ar-Ge ve İnovasyon ile Ür-Ge projesi sunabilecektir.
KOSGEB Veri Tabanında kayıtlı, KOBİ Beyannamesi onaylı işletmeler KOBİ Bilgi Sistemi üzerinden başvuru yapabilecektir. Başvuruda eksik olması halinde eksiklikler sistem üzerinden bildirilecek ve işletmenin süreç – zaman planında belirtilen süreler dahilinde eksikliklerini gidermesi gerekecektir. Yazılı bildirim yapılmayacak olup, sistem üzerinden yapılacak bildirimlerin (süreç - zaman planına ilişkin değişiklikler dahil) takip yükümlüğü tümüyle başvuru sahibine aittir.
Proje Süresi:
Proje süresi en az 8 ay ve en fazla 24 aydır. Bu sınırlar içinde olmak kaydıyla proje süresi, 4 ayın katları olacak şekilde başvuru sahibi tarafından belirlenir
Uygun Proje Konuları:
1. Karbon emisyonunun azaltılmasına yönelik yenilikçi uygulamalar
2. Karbon emisyonlarının izlenmesine yönelik sistemler konusunda ve/veya konularında başvurabilecektir. Başvuru formunda yer alan “Projeye Konu Ürünün Ait Olduğu Sektörün NACE Kodu” ile “İşletmenin Faaliyet Gösterdiği Sektörün NACE Kodu” nun uyumlu olması gerekmektedir

 

DUYURULAR
ETKİNLİK TAKVİMİ

Online Ziyaretçi
28695

Toplam Ziyaretçi
477414Hakkımızda

dinartso@tobb.org.tr

(0272) 353 6064

Üçlerce Mh. 03400 Dinar/Afyonkarahisar

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Dinar TSO e-postalarına abone olun. Dinar TSO haberlerinin, özel tekliflerinin ve ürün duyurularının gelen kutunuza doğrudan teslim edilmesi için e-posta adresinizi giriniz.

Hızlı İletişim

2020 © DİNAR TSO - Tüm Hakları Saklıdır.